Opiekun(ka) biura

Dołącz do zespołu Superskrypt & Podpunkt

Wyślij nam cv i list motywacyjny na adres jobs@superskrypt.pl

Zobacz czym się zajmujemy – portfolio

 

Szukamy pasjonat(ki/a) porządku i zorganizowania, osoby, która weźmie w swoje ręce opiekę nad naszym biurem i sprawami administracyjnymi.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

Oferujemy:

Oczekujemy, że:

Oferujemy pracę w zespole projektantów i programistów, którzy tworzą razem agencję kreatywną połączoną z software housem. Nasz zespół specjalizuje się w strategii komunikacji wizerunkowej marki, identyfikacji, multimediach, wydawnictwach, opakowaniach i wystawiennictwie. Łączymy design z technologią, oferujemy rozwiązania marketingowe służące promocji w sieci, projektujemy ux i architekturę informacji, strony, sklepy i aplikacje.

Pracujemy dla sektora publicznego między innymi dla Ministerstwa Kultury, Stołecznej Estrady, Miasta St. Warszawy, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Zydów Polskich Polin, Politechniki Warszawskiej, Uniwersytetu Wrocławskiego i innych ale również dla sektora prywatnego: Hagi Cosmetics, Academeia High School, Macaroni Tomato.

jobs@superskrypt.pl

 

W CV prosimy dodać zapis: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

 

this site uses cookies 
hire us

info@superskrypt.pl e-mail

+48 646 05 53 phone number